Zespół - Warszawa Kancelaria
15364
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15364,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Zespół

MICHAŁ KĘDZIERSKI

Radca Prawny
Doradca Restrukturyzacyjny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W roku 2014 zakończył aplikację radowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, a w 2015 r. zdał egzamin radcowski i uzyskał wpis na listę radców prawnych. Dodatkowo w 2018 r. uzyskał licencję doradcy restrukturyzacyjnego.

Od kilku lat specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców, w tym w prowadzeniu postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych oraz osób fizycznych wobec których prowadzona jest tzw. upadłość konsumencka (również jako pozasądowy organ postepowań np. Syndyk, Tymczasowy Nadzorca Sądowy).

Uprzednio zdobywał doświadczenie w administracji państwowej i samorządowej, gdzie w ramach wykonywania obowiązków służbowych zajmował się zarówno obsługą prawną bieżącą, jak i obsługą procesową.

W roku 2009 odbył staż w Parlamencie Europejskim gdzie zdobył doświadczenie w pracy w międzynarodowej instytucji.

DOMINIK ZAJĄC

Radca Prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W roku 2014 ukończył aplikację radowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, a w roku następnym uzyskał zaliczenie egzaminu radcowskiego i został wpisany na listę radców prawnych.

Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców w zakresie prawa gospodarczego. Świadczy usługi związane z zakładaniem działalności gospodarczej w formie spółek i jednoosobowych działalności gospodarczej, udzielania porad prawnych dotyczących prowadzenia przedsiębiorstw oraz prowadzeniem postępowań sądowych. Ściśle współpracuje z doradcą restrukturyzacyjnym przy prowadzeniu postępowań upadłościowych (w tym tzw. konsumenckich) i restrukturyzacyjnych.

Wykonywał zawód radcy prawnego również w ramach obsługi jednostek samorządu terytorialnego, gdzie do jego obowiązków należała bieżąca obsługa prawna i procesowa.

PIOTR ŻURAWSKI

Radca Prawny

Absolwent Wydziału Prawa Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Odbył aplikację radcowską prowadzoną przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Specjalizuje się w postępowaniach sądowych dotyczących tematyki prawa: cywilnego, rodzinnego, pracy oraz finansowego  prowadzonych na rzecz klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Doświadczenie zawodowe zdobywał w kancelarii radcy prawnego oraz w ramach obsługi uczelni wyższej i administracji publicznej – gdzie pełnił m.in. funkcje kierownicze.
Jest członkiem komisji bioetycznej przy Wyższej Szkole Rehabilitacji z siedzibą w Warszawie.
Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu procesów sądowych.